Data:
Godzina:

Sport w ZSZ nr3

MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Martyna Cholewa i Ewelina Adamska z klasy 1HE zdobyły 3 miejsce indywidualnie w Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej. 4 miejsce drużynowo wywalczyli nasi chłopcy, którzy wystąpili w składzie: Remigiusz Halapacz 3Z, Gabriel Cieślik 1Z, Grzegorz Głogowski 1HE i Dawid Peliński 2A. Para Halapacz-Cieślik awansowała do ćwierćfinału tych rozgrywek. W zawodach wystąpiła również druga para dziewcząt: Kamila Nosal 1HE i Sylwia Szłapa 1HE, jednak zajęła ona dalszą lokatę. GRATULUJEMY!!!

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZKIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W BIEGU NA ORIENTACJĘ

Dawid Urbański 3AG wywalczył 5 miejsce w Wojewódzkich zawodach w biegu na orientację w Jastrzębiu Zdroju. GRATULUJEMY!!!

27.05.2018

Po zdobyciu 3 miejsca w turnieju o Puchar Stowarzyszenia Aktywnych Szkół Ponadgimnazjalnych w Gliwicach, reprezentacja Naszej szkoły wywalczyła 4 miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej. Lepsze od naszej drużyny okazały się tylko reprezentacje Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych, Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr2 oraz II LO. Czwarte miejsce w Katowicach jest naszym dużym sukcesem. GRATULUJEMY!!!.

14.05.2018

Dni Otwarte w ZSZ nr3

11.05.2018 Uroczyste otwarcie zmodernizowanych warsztatów szkolnych i bazy dydaktycznej kształcenia zawodowego

2.05.2018

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW KATOWIC SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ

SPORT.

W dniu 18.04.2018r reprezentanci Naszej szkoły wygrali turniej półfinałowy Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej, tym samym awansowali do finału. Pokonali 11:2 XV LO i przegrali 1:5 z VIII LO. GRATULUJEMY!!!.

SPORT.

Reprezentacja piłkarzy Naszej szkoły awansowała do półfinałów Mistrzostw Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych. W turnieju eliminacyjnym pokonali Technikum Łączności 7:0 i zremisowali 1:1 z ZSTiO nr2 (Rozwój Katowice). Bramki dla naszego zespołu zdobyli - Dawid Baran 4, Bartosz Myrta 2, Oscar Przygoda i Maciej Michalski po 1. Gratulujemy!!!

1.11.2017

UWAGA !!!

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE STYPENDIUM SZKOLNEGO.